do ustalenia NOK

Od zaraz Norwegia praca na budowie przy wykończeniach, regipsy Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 02:23

Firma budowlana z Bergen poszukuje pracowników do montażu sufitów podwieszanych i ścianek działowych. Oferta pracy w Norwegii dla budowlańców przy remontach od zaraz.

Stanowisko: Monter budowlany

Miasto: Bergen

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Montowanie ścian działowych oraz sufitów podwieszanych.
  • Praca wykonywana jest głównie w systemie DEKO – elementy na profilach aluminiowych.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wykończeniowych.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka norweskiego
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • posiadanie stażu pracy na budowie przy montażu sufitów podwieszanych i ścianek działowych

Zapewniamy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • umowa o pracy zgodna z norweskim kodeksem pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stałe
  • praca od zaraz
  • zapewnione ubezpieczenie oraz gwarancja odprowadzania składek
  • zorganizowane lokum

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 162551c8c5c4111a

5 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca na budowie przy wykończeniach, regipsy Bergen”

  1. Dawid Tolwaj na 10 kwietnia 2015 @ 07:51

    Witam pana jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prowadzę działalność od 7 lat na terenie wielkopolski jest nas 4 Ojciec i 3 synów mamy doświadczenie w pracach wykończeniowych,montaż płyt gk szpachlowanie malowanie ,glazura,montaż, paneli rozbiórki i tp
    prosił bym o kontakt w sprawie dogadania szczegółów

    dawid.tolwaj87@o2.pl

  2. rafal83 na 4 maja 2015 @ 11:14

    Witam . Jest nas dwóch jeden z nas zna język angielski systemy deko knauff gk armstrong drugi ma doświadczenie z pracy w Norwegii jako malarz szpachlarz monter g-k . wiek 29 32 lata

  3. PatrykK na 7 maja 2015 @ 10:41

    Witam. Wraz z moim bratem jesteśmy zainteresowani pracą. Spełnieniamy wszystkie wymagania. Posiadamy wykształcenie budowlane oraz własną firmę. Wiek 24 i 25 lat. Młodzi, silni i energiczni do pracy. Odpowiedzialni, solidni. Bardzo proszę o kontakt 500 855 895. Dyspozycyjność od zaraz!

  4. mariobud na 9 maja 2015 @ 20:29

    Witam jestem zainteresowany pracą mam duże doświadczenie w pracy przy remontach.
    Obecnie jestem niedaleko Valestrand , jeśli był by Pan zainteresowany mną jest tu kilka prac co wykonałem sam, mogę przesłać zdjęcia na email.
    Posiadam fodselsnummer i mówię po angielsku
    pozdrawiam

  5. darek1973 na 9 maja 2015 @ 20:30

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com