od 10000 do 15000 zł/mc brutto NOK

Budownictwo praca w Norwegii jako murarz w Arendal bez języka norweskiego

  • Miasto: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 15:21

Aktualnie poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Norwegii na budowie przy murowaniu i tynkowaniu. Zatrudnienie dla murarza w Arendal bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Arendal i Grimstad, Norwegia

Zarobki: obowiązuje wynagrodzenie w okolicach od 10000 do 15000 zł miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Prace budowlane polegające na murowaniu, wykonywaniu szalunków, tynkowanie.
  • Do zadań należeć będzie kładzenie płytek, układanie kostki brukowej i płyt.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego, również słownictwo branżowe
  • umiejętność indywidualnego wykonywania zadań budowlanych
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do wykonywania prac zespołowo
  • duża motywacja
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat.B, atutem będzie kat.C
  • bezproblemowa umiejęność naprawy aut
  • wiek do 40
  • brak nałogów – osobom nadużywającym alkoholu dziękujemy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • oferta bez znajomości języka norweskiego
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na podany poniżej adres:

  • japsz@online.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-2675875.html

ID ogłoszenia: 638550c06585ade6