171/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu samolotów na lotnisku w Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2022 20:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zatrudnienie na lotnisku w Oslo ze znajomością języka angielskiego, mile widziane doświadczenie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sprzątaniu wnętrz samolotów
  • zadania wykonuje się zespołowo
  • obowiązkiem będzie szybkie wysprzątanie – odkurzanie, wycieranie, mycie luków bagażowych, szyb od wewnątrz, stolików itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją
  • brak uczuleń/alergii
  • wysoka sprawność, energiczność, zwinność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • komplet odzieży i środków ochronnych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • opiekę nad pracownikiem we wszelkich kwestiach – formalne, urzędowe, administracyjne i tłumaczenia, możliwe również asystowanie podczas wizyt u lekarza
  • zamieszkanie komfortowe za 4000 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki pracownicze – za polecenie pracownika, pełną frekwencję i premia na wakacje

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 733622c8d1f677e7