166,40/h brutto NOK

Dla par od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji kremu nugatowego w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 18:03

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kremu nugatowego. Zatrudnienie w Oslo dla par bez znajomości języka norweskiego, ale z minimum komunikatywnym z językiem angielskim.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 166,40 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • dokładne zadania będą przydzielane po kilkudniowym szkoleniu pracowniczym
  • osoba zatrudniona, może zajmować się pakowaniem, kontrolą jakości, pakowaniem itp.
  • wszelkie obowiązki przydzielane są indywidualnie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, przykładanie się do zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • świetna organizacja czasu pracy
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim komunikatowynie

Oferujemy:

  • brak opłat za tłumaczenie dokumentów czy udział w procesie rekrutacyjnym
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pracę na okres 3 miesięcy a dla najlepszych możliwość przedłużenia

Aplikacja:
Proszę wypełnić dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem posady „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2018″.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja2018

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 28259fdebbdd114e