do uzgodnienia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie części samochodowych Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2020 03:18

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik magazyniera w hurtowni części samochodowych

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: praca od kwietnia 2020

Obowiązki:

  • wykonywanie codziennych prac na magazynie z częściami samochodowymi
  • do zadań należeć będzie pilnowanie porządku, kontrola zatowarowania półek i jakości produktów, kompletowanie zamówień zgodnie z listą, pakowanie produktów i zabezpieczanie ich, rozładunek dostaw, prowadzenie dokumentacji elektronicznej oraz papierowej itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy zespołowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie, odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • świadczenia socjalne i pomoc w ich uzyskaniu

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/03/2020″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3365e74ab27d7d18