do uzgodnienia NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie RTV bez znajomości języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2017 04:43

Od zaraz zatrudnimy osoby bez znajomości języka norweskiego na magazynie hurtowni RTV z Bergen. Oferta aktualnej pracy w Norwegii przy komisjonowaniu towarów. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • zatrudnienie w hurtowni na magazynie ze sprzętem RTV
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dokonywanie rozładunku towarów, ich przeliczanie i rozkładanie na półki
  • kompletowanie produktów na podstawie listy
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, rzetelność
  • zaangażowanie
  • umiejętność bardzo dobrego zarządzania czasem pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • norweskie zatrudnienie na pół roku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane w dobrym standardzie za 3000 NOK miesięcznie
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).
E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem
„lagermedarbeider 78/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 64259ea6ab0e5a30