166/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par bez języka pakowanie kawy Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 lutego 2022 01:35

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Bez znajomości języka zatrudnienie w firmie z Oslo na stanowisku pakowacza / pakowaczki.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie przygotowanie sobie stanowiska pracy, następnie zebranie niezbędnych produktów oraz wykonanie planu dziennego – zapakowanie odpowiedniej ilości opakowań promocyjnych z kawą

Oczekiwania:

  • wytrwałość, pracowitość, zaangażowanie
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • umiejętność radzenia sobie z presją
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny
  • po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego opcja przedłużenia zatrudnienia na stałe
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie od 3500-6000 NOK miesięcznie od pary
  • wszelkie świadczenia, urlop i opłacanie podatku do urzędu
  • pomoc koordynatora
  • możliwość rozwoju
  • system zmianowy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres e-mail z tytułem „pakowacz kawy Oslo 02/2022”. Rekrutacja aktywna do końca lutego 2022.

Pierwszy wyjazd możliwy nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8026207df526f50f