140/h + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 01:58

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Trondheim od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Pensja: 140 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej

Wymagania:

  • brak nałogów
  • zręczność
  • dostępność od zraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kondycja fizyczna
  • atutem będzie umiejętność rozróżniania materiałów oraz znajomość trendów modowych
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pobliskim pensjonacie
  • zatrudnienie na 2 miesiące z opcją przedłużenia na stałe
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego – tanie obiady itp.
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy lutego 2019. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 1625c4cdf905412f

3 komentarze na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim”

  1. Danuta535 na 10 lutego 2019 @ 06:53

    Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem odnośnie pracy przy sortowaniu odzieży proszę o kontakt

  2. I am interested.

  3. Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt +48796448339