167 /h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez języka pakowanie ciastek Fredrikstad dla par

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2017 21:56

Atrakcyjna propozycja pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie z Fredrikstad do podjęcia dla par przy pakowaniu ciastek. Od zaraz zatrudnienie z zapewnionym odpłatnym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 167 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz – od II połowy sierpnia lub od września 2017

Obowiązki:

  • po przeszkoleniu pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie wyrywkowej kontroli produktów oraz układanie ich w stosy po 9/10/12 sztuk i wkładanie do maszyny paczkującej

Oczekiwania:

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość chociaż podstawowym zasad obowiązujących w pracy z żywnością
  • optymizm, otwartość, zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy w systemie trójzmianowym
  • wysoka kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziane osoby z wykształceniem gastronomicznym

Oferujemy:

  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione niedaleko miejsca zatrudnienia
  • pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • uniform służbowy

Nr. ref.: pr2/008/2017

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy sierpnia lub od września – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr2/008/2017” prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

ID ogłoszenia: 662598eb14796947

3 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia bez języka pakowanie ciastek Fredrikstad dla par”

  1. Chętnie podejmiemy pracę od zaraz .Mamy średnie wykształcenie i chętnie uczymy się nowych rzeczy. Moj Telefon: +48509450590 .
    Proszę o kontakt

  2. Witam, jestem zainteresowany proszke o kontakt +48 884 929 842

  3. PatrykPatrycja na 30 maja 2018 @ 21:02

    Witam, jesteśmy zainteresowani. Numer kontaktowy: +48576003961. Pozdrawiam