203,20/h NOK

Dam pracę w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez języka od zaraz w Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2024 03:12

Firma dystrybucyjna z Sandefjord poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Norwegii. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie odpłatne zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Wynagrodzenie: 203,20 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Pakowanie kosmetyków na linii produkcyjnej.
  • Kontrola jakości opakowań i produktów.
  • Paletowanie kartonów z kosmetykami.
  • Praca zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny.

Oczekiwania:

  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego – praca dostępna dla osób bez znajomości języka.
  • Sprawność manualna i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Umiejętność pracy w tempie.
  • Motywacja do podjęcia pracy na linii produkcyjnej.

Zapewniamy:

  • Komfortowe zakwaterowanie w kwocie około 4000-5000 NOK miesięcznie.
  • Szybki start – możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
  • Wynagrodzenie 203,20 NOK na godzinę pracy brutto.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dynamicznym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu międzynarodowych pracowników.

Aplikacja:

Nr. ref.: pk012/01/2024

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk012/01/2024

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 30165a1d7ee4a990