do uzgodnienia NOK

Odśnieżanie 2017-2018 dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 00:49

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu dla Polaków od listopada do marca 2018. Oferta bez znajomości języka z Drammen z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Start: od listopada 2017 do końca marca 2018

Zakres zadań:

  • odśnieżanie dróg, chodników, posesji
  • możliwe zlecenia od szkół, urzędów miejskich, osiedli
  • zadania mogą dotyczyć odśnieżania dachów
  • praca będzie wykonywana z użyciem specjalnych łopat i np. odśnieżarek spalinowych
  • inne zadania, np. skuwanie lodu, sypanie chodników i ulic piaskiem, itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • posiadanie bardzo ciepłej i porządnej odzieży wraz z butami i rękawicami
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • brak nałogów
  • bardzo dobre zdrowie

Zapewniamy:

  • pracę na świeżym powietrzu
  • sprawdzone zlecenia
  • atrakcyjne zarobki a w trakcie braku zleceń ze względu na zbyt ciepłą temperaturę i brak opadów z ubezpieczenia będzie wypłacane przestojowe
  • pracę od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie zorganizowane bezpłatnie

Aplikacja:
Kontrakt z mojej strony był realizowany w latach 2013 – 2016, wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na sezon zimowy 2016/2017.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem “Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu, Drammen”

ID ogłoszenia: 93557fd5f1d590e1

2 komentarze na “Odśnieżanie 2017-2018 dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka Drammen”

  1. Witam jestem zainteresowany ogloszeniem i chcialbym podjac prace przy odsniezaniu,jezeli to jeszcze aktualne. Czekam na odp

  2. misiek1375 na 3 listopada 2016 @ 17:46

    Jestem zainteresowany ofertą pracy przy odśnieżaniu jestem bez nałogów i sprawny fizycznie możliwość wyjazdu na długo.Proszę o rozwarzenie mojej propozycji