220,40 brutto/h NOK

Fizyczna praca Norwegia od zaraz przy melioracji bez znajomości języka, Drammen 2024

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2024 00:52
  • Wygasa: 28 dni, 2 godzin

Polska firma z Drammen poszukuje od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy melioracji. Mieszkanie firmowe zapewnione dla pracowników bez dodatkowych opłat.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do udrożniania rowów

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: od 220,40 NOK brutto na godzinę pracy

Umowa: do końca października

Zakres obowiązków:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości rowów melioracyjnych, co obejmuje koszenie traw, oczyszczanie z mułu, oraz wycinanie krzewów i innych roślin.
  • Zadania te będą wykonywane przy użyciu różnorodnych narzędzi, takich jak grabie, podkaszarki, kosiarki, itp.

Wymagania:

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Dobry stan zdrowia i odpowiednia kondycja fizyczna.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Zręczność w obsłudze narzędzi.
  • Brak uzależnień.
  • Mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Dostępność do końca października 2024 roku (do pierwszych przymrozków).

Zapewnienia:

  • Bezpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach, przy zachowaniu miesięcznej pracy w wymiarze co najmniej 160 godzin.
  • Komplet odzieży roboczej dla pracownika – jeden zestaw do pracy wymagany na zmianę.
  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych i w niedziele.
  • Perspektywa przedłużenia umowy.
  • Profesjonalne szkolenie pracownicze.
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi, w tym szerokiego asortymentu – od kos do podkaszarek.

Aplikacja:

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2015-2023 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2024.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2024 Drammen”

ID ogłoszenia: 4846619b31d8ddbb