do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka kierowca autobusu-przewóz osób Oslo 2017

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2017 05:24

Oferujemy możliwość zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii jako kierowca kat.D – autobusu turystycznego na sezon 2017.

Stanowisko: kierowca kat.D
Dostępne lokalizacje: Oslo, Bergen, Stavanger, Sztokholm, Kopenhaga, Geiranger,  Norwegia
Pensja: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: przełom marca i kwietnia 2017
Koniec umowy: wrzesień 2017

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie na sezon 2017 jako kierowca autobusu na trasach turystycznych
  • do dyspozycji będą nowoczesne, dwupokładowe pojazdy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za transport klientów zgodnie z rozkładem

Oczekiwania:

  • posiadanie czynne prawa jazdy kat.D
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej – kod 95
  • aktualne pozwolenie na przewóz osób
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość któregoś z języków skandynawskich
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • wysoka kultura osobista
  • przynajmniej roczne doświadczenie

Oferujemy:

  • konkurencyjne stawki godzinowe – negocjowane indywidualnie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania CV oraz LM w języku angielskim oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 76958c1fba39676e