do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim dla malarza na budowie Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2017 03:51

Ogłoszenie pracy w Norwegii – Bergen dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w budownictwie na stanowisku malarza budowlanego. Na miejscu zakwaterowanie zapewnione w dobrych warunkach.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie ścian, czyli szpachlowanie, szlifowanie oraz malowanie
  • prace wykonywane będą wewnątrz budynków

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadanie minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku – mile widziane doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • legalną umowę a nie wyjazd w delegacji
  • bardzo dobre warunki zamieszkania
  • pracodawca zgodnie z norweskim prawem odprowadza składki oraz podatki
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • zeitmann.4521361@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-budowlany-bergen-id985763.html

ID ogłoszenia: 35659f4ecb8098ce