do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z częściami od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:24

Hurtownia części samochodowych z Bergen zatrudni pilnie Polaków bez znajomości języka do zbierania zamówień. Oferta pracy w Norwegii na magazynie od zaraz. Pracodawca zapewnia wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Pensja: do uzgodnienia
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w hurtowni części samochodowych
  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem i przygotowywanie go do wysłania dla klientów
  • zadania wykonywane są na nowoczesnym magazynie
  • pracownik wprowadza dane do systemu
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zarządzanie czasem pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie w szukaniu lokalu do wynajęcia
  • ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przejrzystą umowę o pracę, podpisaną z norweskim pracodawcą bez pośredników
  • pracę od zaraz w Norwegii
  • atrakcyjne zarobki przelewane raz w miesiącu na konto pracownika
  • opiekę koordynatora Polaka i przeszkolenie w języku polskim

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 04/2017” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 73858f6970e80b22

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z częściami od zaraz Bergen”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą.Mam doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe

  2. Jarek87 na 8 maja 2017 @ 11:17

    Witam.
    Pracuję w hurtowni motoryzacyjnej od 10 lat.
    Mam doświadczenie w :
    Obsłudze klientów indywidualnych i hurtowych.
    Przyjmowanie zamówień telefonicznych i internetowych.
    Obsługa katalogów z częściami.
    Dowóz towaru do klientów.
    Przyjmowanie i rozkładanie towaru na magazynie za pomocą czytnika kodów kreskowych.
    Kompletowanie zamówień.
    Wyjasnianie niezgodności w dostawach.
    Nadzorowanie pracy magazynierów.
    Wprowadzanie i kontrola dokumentów magazynowych.
    Zajmowanie się reklamacjami.
    Mam 30 lat.
    Jestem sumienny, cierpliwy, samodzielny i odpowiedzialny.
    W razie zainteresowania proszę o kontakt.

  3. Witam.