do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca na magazynie z RTV Bergen bez znajomości języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 września 2019 00:49

Zatrudnimy Polaków również bez znajomości języka do pracy w Norwegii na magazynie ze sprzętem RTV. Oferta 2019 z Bergen aktualna od zaraz przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: atrakcyjna

Termin: od zaraz

Zadania:

  • kompletowanie zamówień zgodnie z listą
  • rozładunek i załadunek dostaw
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji
  • obsługa komputera i generowanie listów przewozowych lub np. wprowadzanie danych do systemu
  • transport towaru w obrębie magazynu
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • zaświadczeni o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, uczciwość
  • staranność
  • umiejętność liczenia w pamięci

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy, podpisanej na pół roku
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane przez pracodawcę zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu za 3000 NOK miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • w przypadku koniecznych wizyt u lekarza wsparcie asystenta
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).
E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem

„lagermedarbeider 024/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 3645d6908c364b5b

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca na magazynie z RTV Bergen bez znajomości języka”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt dandiwojtowa@gmail.com