od 150/h +napiwki NOK

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka dla kierowcy kat.B od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2022 18:12

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu pizzy. Zatrudnienie w pizzerii z Oslo od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Znajomość angielskiego mile widziana.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 150 NOK na godzinę pracy brutto + napiwki

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w restauracji włoskiej przy rozwożeniu pizzy do klientów zamawiających telefonicznie lub online
  • pracownik rozwozi jedzenie lub jeżeli nie ma kursów pomaga na zapleczu – sortować zapasy, podmieniać beczki itp.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B oraz małe własne auto – najlepiej na gaz
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • gotowość do pracy popołudniami i wieczorami
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • motywacja, pracowitość, zaangażowanie
  • duża zaletą będzie doświadczenie i znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • pełne wsparcie – również u lekarza, pomoc w sprawach administracyjnych, formalnych czy kadrowych
  • bardzo dobre zarobki
  • system premii
  • umowę norweska na okres próbny z opcją przedłużenia
  • częściowy zwrot kosztów za używanie auta prywatnego – dodatek na paliwo, naprawy, ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 96061fea65e6fe0e