120/h +napiwki NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 lutego 2020 02:01

Od zaraz zatrudnimy kierowców kat.b w restauracji włoskiej z Oslo na stanowisku dostawcy pizzy. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie w hotelu robotniczym – odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 120 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca w charakterze kierowcy przy dostarczaniu dań kuchni włoskiej zamawianych w restauracji telefonie lub za pomocą aplikacji
  • pracownik rozwoju jedzenie, czasem pobiera opłaty i wydaje paragony

Obowiązki:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • własne auto na wyjazd i do pracy
  • możliwość pracy po godzinie 18 oraz w weekendy

Oczekiwania:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • pracownik ma zapewnioną bezpłatnie jedną dowolną pizzę w trakcie dnia pracy
  • prace do podjęcia od zaraz
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zwrot kosztów za paliwo, naprawy serwisowe i ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 7085e35b98f1f9bb