od 85 zł/h NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla hydraulika z językiem angielskim

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 15:24

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków na stanowisku hydraulika w firmie budowlanej. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie – montaż instalacji sanitarnych i CO z językiem angielskim.

Stanowisko: Hydraulik

Liczba stanowisk: 4

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Wynagrodzenie: ok. 85 zł – 100 zł za godzinę brutto

Zatrudnienie na okres: 3 miesięczny z opcją przedłużenia umowy

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie instalacji kanalizacyjnej, montaż wody i centralnego ogrzewania.
  • Wszelkie zadania wynikające z charakteru pracy
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe
  • zdolność do pracy w zespole
  • duża samodzielność
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • obowiązkowość, dokładność
  • przestrzeganie zasad BHP
  • komunikatywność

Zapewniamy:

  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych, pomoc w przygotowaniu przejazdu oraz noclegu
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy norweskiej bezpośrednio podpisanej z pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę.

Konieczne jest załączenie CV z dokładnie opisanym doświadczeniem.

ID ogłoszenia: 696550bfe0c109e2