konkurencyjne NOK

Praca w Norwegii na magazynie przy pakowaniu – magazynier

  • Miasto: Alnabru
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2013 02:28

Dla klienta Alnabru (Norwegia) szukamy pracowników, magazynierów do pracy w Norwegii na magazynie przy pakowaniu produktów, przygotowaniu paczek do wysyłki oraz prowadzeniu stanów magazynowych.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Alnabru (magazyn części zamiennych)

Do zadań pracownika będzie należało:
– odbieranie i pakowanie części zamiennych do wysyłki zgodnie z zamówieniem
– prowadzenie stanów magazynowych w Oracle
– rejestrowanie paczek do wysyłek
– przygotowywanie dokumentów transportowych
– tracking przesyłek

Wymagania:
– dobra znajomość komputera oraz oprogramowania Office Suite i Oracle
– uprawnienia na wózki widłowe (T2, T4)
– prawo jazdy kat. B
– znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie oraz j. angielskiego
– odpowiedzialność i rzetelność
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole
– mile widziane doświadczenie nabyte w pracy na magazynie

Oferujemy:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– ciekawe zadania
– dobre warunki pracy
– pracę w wymiarze 8 godzin dziennie od 8:00 do 16:00

Osoby zainteresowane i spełniające podane wymagania, szczególnie te związane ze znajomością języka norweskiego oraz uprawnieniami prosimy o kontakt pod adresem iloslo@proffice.no (wyłącznie w języku norweskim).

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: finn.no

ID ogłoszenia: 585512d5b142836c

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii na magazynie przy pakowaniu – magazynier”

  1. mateusz 29 na 18 marca 2013 @ 15:41

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany tą pracą. Prawo jazdy w trakcie. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Proszę o kontakt pod numer telefonu 791940832.