171 /h NOK

Oferty pracy w Norwegii na budowie przy wykończeniach Bergen monter ścian i sufitów

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2014 23:28

Firma remontowa z Bergen zatrudni Polaków do pracy w Norwegii przy wykończeniach budowlanych – montaż ścianek działowych i sufitów. Znajomość języka angielskiego wymagana, język norweski mile widziany.

Stanowisko: monter ścian i sufitów
Zarobki: 171 NOK za godzinę
Miejsce pracy: Bergen

Zadania:
Praca w biurowcach polegająca na wykonywaniu prac wykończeniowych w budownictwie przy stawianiu ścianek działowych oraz montażu sufitów podwieszanych. Praca ze ściankami systemowymi na profilach aluminiowych.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu dobrym
– minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
– znajomość systemów Deko. Knauf oraz Armstrong
– mile widziane wykształcenie budowlane

Oferta:
– praca w Norweskiej firmie ze stabilną pozycją na rynku
– legalną umowę na cze nieokreślony z 14-dniowym okresem próbnym
– atrakcyjne warunki płacowe
– możliwość pracy na nadgodziny
– odprowadzone składki emerytalne i ubezpieczeniowe
– przysługujący dodatek urlopowy
– różnego rodzaju dodatki na dzieci
– darmowe wsparcie przy szukaniu mieszkania w Norwegii

Jak aplikować?

CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

norwegia@koncepcja.eu

koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Monter –systemowe wykończenia wnętrz Norwegia’

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

źródło: poloniusz.pl/o1-21mgaf/

ID ogłoszenia: 1335378f8eed994a