Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

245/h brutto NOK

Praca Norwegia w budownictwie dla malarzy-szpachlarzy od zaraz przy wykończeniach, Oppdal

  • Miasto: Oppdal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2022 01:17
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Norwegia w budownictwie dla malarzy-szpachlarzy od zaraz przy wykończeniach, Oppdal

Opis

W rejonie Oppdal od zaraz legalna praca w Norwegii w budownictwie dla malarzy-szpachlarzy. Zatrudnienie przy remontach i wykończeniach dla osób ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

ODA Connect Poland sp. z o.o. (Agencja zatrudnienia nr 22111) jest spółką zależną ODA Connect A.S. i Multi Marine A.S.- norweskich firm zatrudniających pracowników na potrzeby własne oraz działających jako agencje zatrudnienia w sektorach budownictwa, przemysłu gazowo-naftowego, stoczniowego, mechanicznego i medycznego. Oferujemy legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Malarz, Szpachlarz

Miejsce pracy: Sunndalsora, Oppdal

Opis stanowiska:

Malowanie tradycyjne i natryskowe, przygotowywanie powierzchni do malowania,( przeważnie płyty gipsowe) szpachlowanie natryskowe za pomocą agregatu

Oczekiwane kwalifikacje:

staż pracy w Norwegii, mile widziany
doświadczenie zawodowe minimum 3 lata, referencje
samodzielność wykonywania i organizacji pracy
praktyczna umiejętność czytania rysunków technicznych
komunikatywna znajomość j. angielskiego lub norweskiego
prawo jazdy B
mile widziane umiejętności kładzenia gumoleum

Nasza oferta:

zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę,
atrakcyjne warunki pracy i ubezpieczenie zdrowotne,
pomoc w załatwieniu formalności oraz zakwaterowania 4000-5000 NOK
37,5 -48 godzin pracy tygodniowo
wynagrodzenie brutto 245NOK/h
służbowy samochód
termin rozpoczęcia projektu: od zaraz
czas trwania projektu: 6 miesięcy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt pod numerem tel: +48 601 790 189

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz wykorzystanie mojego wizerunku dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ODA Connect Poland sp. z o.o. i spółki powiązane. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:1)administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ODA Connect Poland sp z o.o. z siedzibą w 32-800 Brzesko, ul. Rzeźnicza 5,3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 10 lat po czym zostaną trwale zniszczone.5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji.6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/malarz-szpachlarz-norwegia-CID4-IDRkDw8.html

ID ogłoszenia: 219639ce45c39c9f

    

ilość wszystkich wyświetleń: 541, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.