164 /h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2016 01:50

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz na magazynie odzieżowym. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Stavanger

Wynagrodzenie: 164 NOK na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dużych zamówień dla sklepów na biżuterię, obuwie oraz odzież
  • kompletowanie towarów, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
  • każde zamówienie musi być odpowiednio sprawdzone a każda rzecz musi mieć klipsa lub stickera antykradzieżowego
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Oczekiwania:

  • wyrabianie norm dziennych
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dyspozycyjność od zaraz na 3 najbliższe miesiące
  • zręczność, szybkość
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • na miejscu zapewniona jest pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki i zatrudnienie na dobrych warunkach
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber-as@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „hurtownia odzieży – magazyn 10/15”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1856d013c8135d4