154/h brutto NOK

Praca w Norwegii przy pakowaniu ryb bez języka od zaraz produkcja Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 marca 2014 03:02

Przetwórnia rybna poszukuje pracowników produkcji do pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu ryb (łososia) na linii produkcyjnej. Oferta od zaraz do końca czerwca 2014.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: 154 NOK brutto

Zadania:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na porcjowaniu łososia według zadanej wagi oraz pakowaniu kawałków na tacki
– następnym obowiązkiem będzie obsługa maszyny pakującej , foliującej
– naklejanie etykiet z wagą i datą pakowania

Wymagania:
– doświadczenie w przetwórstwie spożywczym, przy pakowaniu
– znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
– dyspozycyjność od zaraz do czerwca
– gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie tymczasowe na warunkach norweskich
– konkurencyjne warunki płacowe
– pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na czas kontraktu
– możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu umowy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie kandydatury w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „Norwegia pakowanie ryb Stavanger”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 3235313db52894fe

2 komentarze na “Praca w Norwegii przy pakowaniu ryb bez języka od zaraz produkcja Stavanger”

  1. Witam. Wraz z kolegą (25 i 24lata) jesteśmy zainteresowani wyjazdem i podjęciem pracy w Norwegii, nawet od zaraz. Oboje posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie oraz uprawnienia na wózki widłowe w tym na wysoki skład.
    tel kontaktowy 783 978 098, 695 377 823
    mail. dampas89@gmail.com

  2. Dzień dobry jestem zainteresowany oferta pracy jestem chlopakiem (31 lat) ukonczylem kurs norweskiego prosze o kontakt goz-mak@wp.pl lub 889 779 330 dziekuje