168,40/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2019 03:54

Oferujemy pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie z Oslo dla Polaków na produkcji kanapek, wrapów oraz innych przekąsek.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc zatrudnienia: 4

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta praca na produkcji spożywczej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę urządzeń, składanie kanapek, przygotowywanie składników, pakowanie
  • dbanie o czystość na stanowisku
  • inne zadania zlecane będą na bieżąco, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • brak uzależnień, utrzymywanie trzeźwości i nie palenie w zakładzie
  • elastyczność godzinowa
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz, również dla par
  • na miejscu zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • pomoc w trakcie trwania rekrutacji – tłumaczenie dokumentów, organizacja przejazdów itp.
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy
  • dodatki w postaci premii za wydajność, świątecznych itp.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/10/19. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 4355d9876a0a56d6