Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

207/h NOK

Dla par od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka wykładanie towaru w sklepie z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2024 00:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dla par od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez języka wykładanie towaru w sklepie z Oslo

Opis

Sieć sklepów z Oslo od zaraz poszukuje osoby lub pary do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy wykładaniu towaru, rozładunku na magazynie, sprawdzaniu cen, dat przydatności itp. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca za opłatą.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie wielkopowierzchniowym

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 207 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

Zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie skuteczne rozmieszczenie produktów na półkach, zachęcające klientów do zakupu. Dodatkowo, osoba ta będzie odpowiedzialna za właściwe oznakowanie i zgodne z wytycznymi umieszczenie towarów. Ponadto, będzie zaangażowana w utrzymanie czystości w miejscu pracy, włączając w to sprzątanie, porządkowanie półek oraz utrzymanie estetyki otoczenia. Współpraca z zespołem obejmuje także rozładunek dostaw, kontrolę stanu towarów oraz ich odpowiednie umieszczenie w magazynie.

Wymagania:

Nie wymagamy znajomości języka norweskiego, jednak poszukujemy osób gotowych do pracy w zespole oraz wykonania pracy fizycznej. Oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, obejmującym także weekendy, oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

Oferujemy pełny etat na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem w wysokości 207 NOK na godzinę brutto. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie. Istnieją możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy, przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonego zespołu. Dodatkowo, istnieje możliwość wspólnej pracy i zakwaterowania dla par.

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego:

nw/s01/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 28165989af3dcc0a

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.