195/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii operator wózka widłowego od zaraz z j. angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 02:35

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego. Oferta 2019 z Bergen dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie odpłatne zostanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 195 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od listopada 2019

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako operator wózka widłowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek dostaw, transport towarów, wykonywanie prac porządkowych itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • zaświadczeni o niekaralności do wglądu
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki i solidne warunki zatrudnienia
  • pracę w Norwegii od listopada 2019
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • na miejscu pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach, obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy listopada 2019.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8135db2ea2cc3ba0