163,84/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie sera dla par Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2017 04:00

Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu sera krojonego. Zatrudnienie w zakładzie ze Stavanger bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Stawka godzinowa: 163,84 na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, ważenie oraz układanie sera w plasterkach na tacki
  • odpowiednio przygotowane tacki (również pod kątem estetycznym) pracownik odkłada na taśmę do zafoliowania
  • konieczne jest dbanie o odpowiednią wagę produktu

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich
  • zaangażowanie, przykładanie się do obowiązków oraz zdolność do pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność przynajmniej do końca bieżącego roku

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy tymczasowej podpisanej z agencją do 29 grudnia 2017
  • możliwość przedłużenia umowy na rok 2018 od stycznia
  • możliwość wsparcie przy sprawach formalnych, również tych na miejscu
  • na czas pierwszej umowy zapewnione jest zamieszkanie przez agencję w cenie 3200 NOK miesięcznie
  • dla osób najlepiej wypełniających swoje obowiązki będzie możliwość przedłużenia zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 20 listopada 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początek grudnia.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 3825a07842048e43

3 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie sera dla par Stavanger”

  1. Sztukowskiandrzej na 20 listopada 2017 @ 10:23

    Jestem zainteresowany podjęcia pracy u państwa proszę o kontakt 513078942

  2. Sztukowskiandrzej na 20 listopada 2017 @ 10:23

    Andrzej sztukowski

  3. Jestem zainteresowany ofertą i proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 503050034
    Pozdrawiam