166 /h NOK

Praca Norwegia dla par bez języka na magazynie zoologicznym od zaraz Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 stycznia 2020 01:04

Zatrudnienie 2020 przy zbieraniu zamówień na magazynie zoologicznym w Oslo. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompletowanie zamówień
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem o porządek, rozładunkiem dostaw, pakowaniem towarów, obsługą urządzeń
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach za 3500 NOK miesięcznie od osoby lub
  • 6000 NOK miesięcznie od pary
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • opcja podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • solidne warunki i godziwe zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są już od stycznia/lutego 2020.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4945e2c10c8adfa4