155/h NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z zabawkami od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2018 15:51

Od kwietnia 2018 zatrudnimy do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni z zabawkami. Oferta dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • regularne inwentaryzacje – raz na 3 miesiące
  • wsparcie przy rozładunku i załadunku jak i rozkładaniu produktów na magazynie
  • kompletowanie zamówień oraz pakowanie towarów
  • wprowadzanie danych do systemu komputterowego

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki za pracę sumienną i wydajną
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 31 marca 2018. Możliwe są wcześniejsze wyjazdy.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest na początek kwietnia.

e-mail: soknadansatte_2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 535aa5293083a85