162,80 brutto NOK

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 00:35

Aktualna oferta pracy w Norwegii w fabryce karmy dla zwierząt na produkcji. Zatrudnienie od zaraz w Oslo bez znajomości języka norweskiego. Posada na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 162,80 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Ciężka fizycznie praca na stanowisku pracownika produkcji w fabryce na terenie Oslo przy wyrobie wysokiej jakości karmy dla zwierząt. Zadaniem pracownika będzie przygotowanie mieszanki z dostępnych komponentów zgodnie z wytycznymi pracodawcy. W zakres obowiązków wchodzić będzie m.in. obsługa maszyn do mieszania i granulacji, kontrola jakości, pakowanie wyrobów, utrzymanie czystości na stanowisku oraz inne zadania zlecone przez przełożonych.

Wymagania:
– konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
– zdolność do szybkiego liczenia szczególnie przy przeliczaniu jednostek miar i wag
– wysoka sprawność fizyczna i kondycja (przenoszenie ciężkich worków o wadze dochodzącej do 30 kg)
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– wysoka motywacja, uczciwość, pracowitość, dokładność
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na podstawie umowy z norweską firmą na okres 3 miesięcy z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
– na czas pierwszej umowy zapewnione mieszkanie (koszt ok 4500 NOK odliczany z wynagrodzenia)
– pracodawca na miejscu prowadzi pełne szkolenie wdrażające do pracy oraz BHP
– odzież robocza będzie zapewniona
– możliwe wsparcie przy dopełnieniu wszystkich formalności na miejscu

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/024/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 5555a418b08c8a9

2 komentarze na “Praca w Norwegii od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt bez języka Oslo”

  1. Jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy. Jestem energiczny , bez nalogow. Posiadam prawo jazdy kategori B oraz ksiazeczke sanepidowska. Prosze o przychylnosc do mojej aplikacji na to stanowisko.

    Email – nesill3262@gmail.com
    tel. 792 548 798

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  2. Witam serdecznie.
    Od zaraz, chętny i gotowy do wyjazdu do pracy na produkcji. Mam niewielkie doświadczenie, bo tylko rok pracowałem na produkcji, ale takie cechy jak siła fizyczna, uczciwość i pracowitość w pełni kwalifikują mnie na wyżej wymienioną ofertę.
    Posiadam książeczkę sanepidowską

    nr tel 500 511 121
    email f.wolkiewicz@gmail.com

    pozdrawiam