od 206 brutto NOK

Bez znajomości języka praca Norwegia na produkcji detergentów od zaraz fabryka, Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2023 01:51

Fabryka chemiczna z Fredrikstad poszukuje kandydatów do pracy w Norwegii od zaraz na produkcji detergentów również bez znajomości języka norweskiego. Mile widziany język angielski. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane dla chętnych na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 206 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • Przygotowywanie surowców do produkcji detergentów zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie i ich regularna konserwacja
  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów
  • Pakowanie gotowych wyrobów zgodnie z ustalonymi standardami
  • Etykietowanie i przygotowanie produktów do wysyłki

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie brutto w wysokości 206 NOK na godzinę
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełny etat od pierwszego dnia z możliwością rozpoczęcia pracy natychmiast
  • Opcja zakwaterowania w pobliżu zakładu (zakwaterowanie dostępne za opłatą), zapewniająca wygodne i bezpieczne warunki mieszkalne
  • Profesjonalne szkolenie w zakresie produkcji detergentów, zapewniające szybkie osiągnięcie samodzielności w pracy
  • Przyjazna, międzynarodowa atmosfera pracy w zespole

Wymagania:

  • Brak wymaganego doświadczenia zawodowego – liczy się chęć nauki i zaangażowanie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, a znajomość języka norweskiego jest mile widziana
  • Umiejętność pracy w zespole i dbałość o jakość wykonanej pracy
  • Gotowość do podjęcia pełnego etatu natychmiast

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d01/24.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3556586298048400