169 brutto NOK

Praca w Norwegii przy pakowaniu sera z językiem angielskim Fredrikstad pilne!

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2014 02:40

Firma z Fredrikstad pilnie poszukuje pakowaczy ze znajomością języka angielskiego. Oferta pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz/pracownik produkcji
Miejsce pracy: Fredrikstad
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz
Zarobki: 169 NOK brutto za godzinę

Zadania pracownika:
– pakowanie sera krojonego na tacki
– kontrolowanie jakości produktu oraz wagi brutto
– obsługa maszyn pakujących
– dbanie o czystość urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku przy pakowaniu
– znajomość zasad higieny związanych z produkcją spożywczą
– pracowitość, szybkość, dokładność
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii

Oferujemy:
– zatrudnienie na co najmniej pół roku bezpośrednio w firmie Norweskiej
– pomoc w organizacji zakwaterowania na miejscu (+ dopłata od pracodawcy)
– praca w pełnym wymiarze godzin (38 tygodniowo + nadgodziny)
– dobre zaplecze socjalne na miejscu

Jak aplikować:

Zgłoszenia można wysyłać bezpośrednio na stronie – finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=52845334 (krótki link: http://bit.ly/1yKF5kw )

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 1455452d78a7faae

8 komentarzy na “Praca w Norwegii przy pakowaniu sera z językiem angielskim Fredrikstad pilne!”

  1. Hi,
    I am interresting in this job,
    i am single 39 years old, with car /possibility to have transport to Norway for somebody/;
    I have got an experience in production jobs including packing cheese in U.K.
    Please contact me on voytek2013@gmail.com or phone – 511491538

  2. Dominikaaa na 2 listopada 2014 @ 11:04

    Bardzo proszę o przesłanie linka do pracy na adres d.ruc(at)o2.pl – niestety, po skopiowaniu podanego przez Państwa adresu w okno przeglądarki pojawia się informacja, że strona wygasła. Jestem bardzo zainteresowana ogłoszeniem i chciałabym aplikować na ww. stanowisko pracy. Dziękuję!

  3. Hi! I am 28-year old Polish women, honest, hard working and detail oriented. I am really interested in this position and I would like to apply for it as long as you post any details concernig about employer. Since now I don’t know whom I suppose to send my resume, because advertised page has expired. I am highly motivated and I look forward to the opportunity to discuss why I am particularly suited for this position. Please, contact me via mail (d.derejska@o2.pl). Thank you!

  4. biedronka379 na 9 listopada 2014 @ 20:48

    Witamy,
    Kasia 24 lata i Krzysiek 26 lat jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi, kreatywni i pracowici. Wiążemy przyszłość z pracą i pobytem w Norwegii. Posiadamy znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Szybko dostosowujemy się do nowych warunków pracy i otoczenia. Prosimy o kontakt: kasiab21@op.pl tel: 731526546

  5. Witam .Jestem zainteresowany praca. +47 93992968. Mieszkam w Yven. pozdrawiam.

  6. Mateusz Szpyrka na 18 listopada 2014 @ 14:21

    Witam.Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Posiadam doświadczenie na identycznym stanowisku.Jestem zainteresowany dłuższą współpracą.Proszę o kontakt mateuszszpyrka@gmail.com lub na numer telefonu 791 670 461.Pozdrawiam

  7. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem młodą osobą silnie zmotywowaną do ciężkiej pracy, posiadam dobrą znajomość języka angielskiego. Proszę o kontakt jarek22221@o2.pl