162,85 brutto/h NOK

Norwegia praca przy produkcji drobiu filetowanie kurczaków od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 maja 2014 02:59

Przetwórnia mięsa drobiowego z Oslo poszukuje od zaraz pracowników do filetowaniu kurczaków. Praca w Norwegii na produkcji dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie dobrym oraz doświadczeniem w porcjowaniu kurczaków.

Stanowisko: fileciarz
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 162,85 brutto za godzinę

Zadania:
– Filetowanie, krojenie, porcjowanie kurczaków przy taśmie produkcyjnej zgodnie z wymogami pracodawcy

Wymagania:
– Doświadczenie przy prac z nożem
– Konieczna dobra znajomość języka angielskiego
– Co najmniej dwa lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku (musi być udokumentowane)
– Doświadczenie przy porcjowaniu oraz wykrawaniu całego kurczaka

Oferujemy:
– praca całkowicie na warunkach norweskich
– stabilne, stałe zatrudnienie z gwarancją co najmniej 3 miesięcznego zlecenia
– atrakcyjna stawka za godzinę pracy
– możliwość zorganizowania zakwaterowania dla pracowników
– gwarantowane ok 38 godzin pracy na tydzień
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne dodatkowo)
– pomoc konsultanta oraz wsparcie przy formalnościach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: F/K/NOR/2014) na adres:

air.szczecin2@adecco.com

źródło: poloniusz.pl/o1-221dea/

ID ogłoszenia: 271537408b5979fa

1 odpowiedź na “Norwegia praca przy produkcji drobiu filetowanie kurczaków od zaraz Oslo”

  1. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302