do ustalenia NOK

Pracownik produkcji – praca w Norwegii na produkcji od zaraz (Aurskog)

  • Miasto: Aurskog
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2013 23:48

Dla klienta z Aurskog poszukujemy pracowników produkcji od zaraz do pracy w Norwegii przy produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych oraz gumy. Ogłoszenie dla osób posiadających doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Aurskog, Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:
– obsługa maszyn produkcyjnych (po przyuczeniu)
– pakowanie produktów przy taśmie produkcyjnej
– kontrola jakości
– inne prace związane z procesem produkcji w fabryce

Wymagania:
– osoba zmotywowana do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej
– chęć pracy w systemie zmianowym (2 zmiany: 7:00-15:00 oraz 15:00-23:00)
– rozumienie aspektów technicznych związanych z produkcją
– znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie
– mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

Oferujemy:
– dobre warunki pracy, liczne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
– codzienne posiłki na stołówce zakładowej
– bezpłatny parking dla personelu
– pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
– możliwość podjęcia stałej pracy po okresie próbnym

Oczekujemy zgłoszeń od osób, które mogą podjąć pracę od zaraz i spełniają kryteria podane w ofercie.

Aplikacje do pracy proszę przesyłać za pośrednictwem naszego systemu rekrutacyjnego załączając swoje CV.

Agencja TEMP-TEAM AS została założona w Norwegii w 1985 roku i obecnie posiada 50 stałych pracowników. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy z siedzibą w Kopenhadze.

ID ogłoszenia: 423517d93b21748c

2 komentarze na “Pracownik produkcji – praca w Norwegii na produkcji od zaraz (Aurskog)”

  1. Witam. Jastem zainteresowany ta praca. Pracowalem wczesniej w norwegii przez 4 lata na produkcji w Biobe technology w miescie Tønsberg. Praca polegala na skladaniu i pakowaniu wozkow firmy Stokke. Kontroli jakosci oraz obsudze maszyn typu Engel do prudukcji materjalow z gumy i plastiku. Prosze o Kontakt na tomaszkrzyzyk29@gmail.com Dziekuje i pozdrawiam.

  2. Krystian233 na 8 lipca 2013 @ 00:32

    Witam. Mam na imię Krystian, mam 23 lata. Posiadam doświadczenie w pracy fizycznej, na magazynie, w warsztacie samochodowym tak w Polsce jak i za granicą. Dobra znajomość języka Angielskiego. Jestem zainteresowany pracą sezonową oraz stałą. tel. 513 847 963