do ustalenia NOK

Norwegia praca dla kobiet – sprzątanie bez języka norweskiego z angielskim Kongsberg

  • Miasto: Kongsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 października 2013 04:02

Firma sprzątająca z Kongsberg poszukuje kobiet do pracy w Norwegii przy sprzątaniu. Oferta fizyczna bez języka norweskiego dla sprzątaczek znających język angielski. Głównie sprzątanie mieszkań i biur na terenie miasta.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Kongsberg, Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:
– praca przy sprzątaniu różnych obiektów w zależności od zlecenia (głównie biura, sklepy, mieszkania)
– firma świadczy usługi takie jak sprzątanie biur, szkół, szpitali, czyszczenie przemysłowe, wiosenne porządki, mycie okien i podłóg, pranie dywanów

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzątaczka
– znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
– pracowitość, motywacja, zaangażowanie, uczciwość

Oferujemy:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie norweskiej umowy

Aplikacje i CV z oznaczeniem: KONGSBERG przesłać na: [ogłoszenie nie aktualne]

ID ogłoszenia: 27524b67d88c533