158,40/h NOK

Sprzątanie praca Norwegia na zastępstwo bez języka grudzień-styczeń 2014

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 października 2013 14:10

Poszukuję dwóch osób do sprzątania na zastępstwo w Oslo grudzień-styczeń 2014. Praca w Norwegii bez języka norweskiego dla pań i panów – wymagane jest jednak doświadczenie na podobnym stanowisku. Konieczny jest również komunikatywny j. angielski i prawo jazdy kat. b.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 158,40 NOK/h brutto

Zadania:
– praca u klienta w zależności od zlecenia są to głównie mieszkania prywatne i domy
– niektóre zlecenia pochodzą od firm wówczas sprzątane są biura, magazyny, hale produkcyjne
– specyfika pracy wymaga samodzielnego dojazdu do klienta samochodem z uwagi na niekiedy duże odległości

Wymagania:
– sprawność fizyczna, umiejętność pracy w szybkim tempie
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– czynne prawo jazdy kat. B
– mile widziane osoby dysponujące własnym autem
– pełna dyspozycyjność w grudniu i styczniu 2014

Oferujemy:
– zakwaterowanie bezpłatne na okres 2 miesięcy
– służbowe auto do dyspozycji
– możliwość pracy w parach
– atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie norweskiej umowy

Zgłoszenie proszę przesyłać przez formularz lub mailowo martyna.grabarczyk[at]10g.pl

Niestety nie będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia.

Dziękuję wszystkim za przesłane aplikacje.

ID ogłoszenia: 455267b5c8249b9

9 komentarzy na “Sprzątanie praca Norwegia na zastępstwo bez języka grudzień-styczeń 2014”

  1. Witam
    Chciałbym zgłosić kandydaturę dwóch osób ( para ) Paweł ( 26 l ) i Ania ( 25 l )
    Oboje jesteśmy sprawni fizycznie, zbieramy na własne mieszkanie wiec motywację mamy ogromna .
    Jesteśmy rzetelni , pracowici ,odpowiedzialni ,bez konfliktowi jak i bez nałogowi , łatwo nawiązujemy znajomości i dobrze dogadujemy się z współpracownikami nie rozkładamy rąk i nie wzruszamy ramionami jak mamy jakiś problem tylko staramy się znaleźć rozwiązanie , oboje komunikatywnie rozmawiamy w j.angielskim posiadamy własny środek transportu jak i prawo jazdy kat ” B ” oraz ” A ” ( oboje ) dodatkowo posiadam uprawnienia na wózki widłowe , potrafimy pracować w grupie jak i samodzielnie doświadczenie zdobywaliśmy w Holandii ( ponad 3 lata ) wiec wyjazd na dłuższy czas również nie jest problemem , chęć poznania j.norweskiego jak i poznania życia w Norwegi jest indywidualna nagroda .
    Prosimy o danie nam szansy i pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury .
    – tel kontaktowy + 48 880 491 272
    – e-mail karczewskipawel@onet.pl

  2. Witam
    Jesteśmy rzetelni , pracowici ,odpowiedzialni ,bez konfliktowi jak i bez nałogowi , łatwo nawiązujemy znajomości i dobrze dogadujemy się z współpracownikami nie rozkładamy rąk i nie wzruszamy ramionami jak mamy jakiś problem tylko staramy się znaleźć rozwiązanie , oboje komunikatywnie rozmawiamy w j.angielskim posiadamy własny środek transportu jak i prawo jazdy kat ” B ” oraz ” A ” ( oboje ) dodatkowo posiadam uprawnienia na wózki widłowe , potrafimy pracować w grupie jak i samodzielnie doświadczenie zdobywaliśmy w Holandii ( ponad 3 lata ) wiec wyjazd na dłuższy czas również nie jest problemem ,

  3. Witam jestem zainteresowana wyjazdem do pracy posiadam prawo jazdy

  4. 65grazyna44 na 1 listopada 2013 @ 18:07

    Witam!
    Para jest zaiteresowana praca. Posiadamy wlasny samochod. Obydwoje mamy prawo jazdy.
    Doswiadczenie w sprzataniu. Jestesmy dyspozycyjni . Znamy j.szwecki ,norweski w stopniu
    komunikatywnym .

  5. monikap1972 na 2 listopada 2013 @ 21:28

    Witam mam na imię Monika, chciałabym zgłosić chęć wyjazdu do pracy w Norwegii w charakterze osoby do sprzątania. Mam 40 lat jestem osobą komunikatywną i sprawną fizycznie, kontakt w języku angielskim nie stanowi dla mnie problemu. Posiadam prawo jazdy kat. B i dysponuję swoim samochodem. W chwili obecnej jestem bezrobotna mam doświadczenie w pracy zespołowej jak i w akordzie. W przeszłości wykonywałam czynności związane z porządkowaniem terenów domów, posiadłości prywatnych i ogrodów gdzie mam największą praktykę będąc w Szwecji i Norwegii. Aktualnie firma w której pracowałam prowadzi reorganizację stanowisk pracowniczych także jestem zobligowana do znalezienia sobie innego miejsca pracy lub wyjazdu z kraju, na chwilę obecną dysponuję dużą ilością wolnego czasu, a wyjazd w okresie Grudnia i Stycznia 2014 byłby dla mnie najbardziej odpowiednim rozwiązaniem w zakresie wykorzystania czasu i swoich możliwości. Pozdrawiam serdecznie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

    Moje dane kontaktowe :
    tel. +48607250004
    Email mona636@poczta.fm

  6. witam , jesteśmy parą chcącą wyjechać za granice , Sandra 23 Dariusz 29 . OBOJE ZANAMY JĘZYK ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM , SANDRA- miałam doświadczenie przy sprzątaniu , pracowalam jako pomoc sprzątająca w Holandii w szkole. jestesmy gotowi do podjecia pracy od zaraz , posiadam prawo jazdy . mamy doswiadczenie w pracy o wysokiej temperaturze jak i w chlodni , również mielismy do czynienia z praca w wysokim tempie , praca wymagala od nas sprawnosci fizycznej jak i manualnej . pracowalismy w NIEMCZECH , HOLANDII I ANGLII. Jestesmy pracowicie rzetelni i nie boimy się nowych wyzwan. telefon +48693614242

  7. Witam,
    Jestem zainteresowany wyżej wymienioną pracą. Mam 23 lata doświadczenie w pracy w Norwegi a dokładnie w Oslo oraz Dramen. Jako ze jestem w stałym kontakcie ze swoim byłym pracodawcą który zamieszkuje i prowadzi firmę budowlano-sprzątającą na terenie Oslo możliwa jest natychmiastowa weryfikacja moich kwalifikacji. W norwegi pracuje sezonowo od 3 lat głównie prace budowlane oraz sprzątające po wykonaniu czynności wykończeniowych. Jako że poruszałem się po Oslo i okolicach codziennie samochodem firmowym doskonale orientuje się w przepisach prawnych jak i w podstawowym stopniu znam plan miasta. Jestem w pełni dyspozycyjny od chwili obecnej do okresu wymienionego przez w Państwa ogłoszeniu. spełniam również wszystkie wyżej wymienione kryteria przyjęcia, język angielski opanowałem w stopniu bardzo dobrym i jestem w fazie stałego doskonalenia. Mój telefon kontaktowy to 606-688-780

  8. Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, spełniam wszystkie wymienione wyżej wymagania, jestem osobą w 100% dyspozycyjną. Obecnie mieszkam w Oslo i mogę podjąć pracę od zaraz. Wysłałam do Państwa e-maila z najważniejszymi informacjami o mnie oraz o moim doświadczeniu, a także moje CV w języku angielskim.
    Adres e-mail to: kingabobro@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Kinga

  9. Witam! Nazywam się Karolina i wraz z narzeczonym Marcinem jesteśmy gotowi podjąć pracę na stanowiskach sprzątaczy. Posiadam doświadczenie w sprzątaniu. W zeszłym roku przez okres wakacji byłam odpowiedzialna za porządek w restauracji, a ponad to zajmowałam się sprzątaniem pomieszczeń mieszkalnych. Oprócz tego zajmuję się dorywczo sprzątaniem u osób prywatnych. Rzetelność i solidność jestem w stanie poświadczyć referencjami. Marcin zatrudniony był przy sprzątaniu uniwersytetu w Nottingham oraz zajmował się wszelkimi czynnościami sprzątającymi w supermarkecie Makro również w Nottingham. Oboje jesteśmy bardzo zmotywowani i chętni do pracy. Posiadamy prawo jazdy kat. B i własny samochód. Oboje mówimy dobrze po angielsku, a ponad to Karolina rozpoczęła naukę języka norweskiego. Jesteśmy osobami aktywnymi i sprawnymi fizycznie. Bardzo podoba nam się Norwegia i wizja pracy w Oslo dodatkowo nas motywuje. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku.

    Kontakt: +48 500 732 473 ; +47 96 837 727
    carlarocaaaa@gmail.com