do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka sprzątanie domów od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2015 01:47

Atrakcyjne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla chętnych przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta dla sprzątaczek w Oslo od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Obsługiwanie różnego rodzaju zleceń związanych ze sprzątaniem domów i mieszkań.
  • Sprzątanie codzienne związane ze ścieleniem łóżek, wynoszeniem śmieci, wycieraniem kurzy, odkurzaniem i myciem podłóg oraz praniem i prasowaniem.
  • Sprzątanie po remontach.
  • Staramy się przydzielać stałych klientów.
Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z doświadczeniem i umiejętnością sprzątania
  • dokładność, szybkość, precyzja
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • obowiązkowość, komunikatywność
  • miła aparycja
  • zaświadczenie o niekaralności
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę zgodna z norweskim prawem pracy
  • wysokie stawki godzinowe
  • dodatki na pokrycie kosztów eksploatacyjnych samochodu
  • telefon służbowy
  • niezbędne materiały i środki
  • liczne zlecenia
  • elastyczny tryb pracy
  • pełne wprowadzenie, kilka dni pracy z opiekunem, potem samodzielnie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Od zaraz, bez języka sprzątanie domów i mieszkań, Oslo”

ID ogłoszenia: 5695563a68acf428