do uzgodnienia NOK

Zatrudnimy do pracy w Norwegii fryzjera z językiem angielskim Kristiansand

  • Miasto: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2015 00:13

Poszukujemy chętnych osób do podjęcia pracy w Norwegii z językiem angielskim na stanowisku fryzjer – fryzjera. Oferta z Kristiansand dla Polaków przy wykonywaniu profesjonalnych zabiegów na włosach.

Stanowisko: Fryzjer

Lokalizacja: Kristiansand

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Praca polegać będzie na wykonywaniu profesjonalnych zabiegów na włosach klientów.
  • Obowiązkiem będzie strzyżenie, czesanie, modelowanie, farbowanie a także liczne zabiegi pielęgnacyjne.
  • Inne zadania typowe w branży.

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • zdolność do obsługi klienta i nawiązywania kontaktów
  • profesjonalizm
  • praktyczna umiejętność wykonywania zabiegów
  • pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
  • osoby aplikujące muszą być chętne do nauki języka norweskiego
  • obowiązkowym warunkiem jest doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjera-fryzjerki
Oferujemy:
  • pracę na umowie norweskiej
  • zatrudnienie w polskim zespole
  • pomoc w aklimatyzacji
  • praca obejmuje samodzielne stanowisko
Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy przesłać zgłoszenie z CV na adres:  kamila.vennesla@gmail.com
W zgłoszeniu konieczne jest załączenie aktualnego numeru telefonu.
źródło: www.poloniusz.pl/o1-237fl5/

ID ogłoszenia: 1954ae6b6575635