do uzgodnienia NOK

Transport Polska-Norwegia oferta pracy w Norwegii kierowca kat.C+E Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 13:55

Zatrudnimy kandydata na stanowisko kierowca kat.C+E do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Oferta z Bergen w transporcie na trasach Polska-Norwegia.

Stanowisko: Kierowca kat.C+E

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w transporcie na trasie – Polska, województwo pomorskie do Norwegia.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w warunkach zimowych
  • ostrożność, dobre zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – język norweski nie jest potrzebny (aczkolwiek będzie atutem)
  • badania psychologiczne
  • prawo jazdy kat.C+E
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • praktyczna znajomość zawodu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesny tabor
  • przypisany samochód służbowy
  • system pracy jest następujący: 4:1

Aplikacja do końca stycznia 2015

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe warunki prosimy kontaktować się mailowo na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem: „Kierowca Norwegia”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-238g4n/

ID ogłoszenia: 97754bcdbbbdbc66

1 odpowiedź na “Transport Polska-Norwegia oferta pracy w Norwegii kierowca kat.C+E Bergen”

  1. danielgaciek na 21 lutego 2015 @ 20:14

    witam
    jestem zainteresowany państwa oferta kon +48 511524581