162,40/h NOK

2018 praca w Norwegii jako pomoc kuchenna w restauracji bez języka od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2017 19:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii od stycznia 2018 na stanowisku pomocy kuchennej. Oferta bez znajomości języka norweskiego pochodzi z hotelu w Lillehammer.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce rozpoczęcie: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start już od stycznia 2018

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na kuchni – mycie podłóg, wynoszenie odpadów, sprzątanie blatów
  • praca na zmywaku – załadunek zmywarek, obsługiwanie maszyny
  • przygotowywanie składników – obieranie, krojenie, szatkowanie

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dyspozycyjność od stycznia 2018
  • angielski w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • mozliwość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pomoc przy sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy za granicą
  • możliwość wykupienia śniadania obiadu oraz kolacji w cenie 100 NOK dziennie
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/007/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 3075a2bcc33f2998

2 komentarze na “2018 praca w Norwegii jako pomoc kuchenna w restauracji bez języka od zaraz Lillehammer”

  1. JOANNA5525 na 7 lutego 2018 @ 11:14

    Witam od roku czasu pracuje na kuchni i wykonuje takie zadania jest to praca idealana dla mnie . Moge podjac ja od zaraz ponadto mam juz zapewnione mieszkanie prosze o kontakt 605512552

  2. Dominique1993 na 21 lutego 2018 @ 16:15

    Jestem w Oslo wysłem Cv na.podany adres pracowalem na.kuchni w sezonie nad morzem. Pozdrawiam.