175/h brutto NOK

Aktualna praca Norwegia 2018 we Fredrikstad od zaraz przy sprzątaniu biur

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 marca 2018 15:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie we Fredrikstad jako sprzątacz – sprzątaczka z zakwaterowaniem płatnym zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres obowiązków:

  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało sprzątanie powierzchni biuowych
  • prace polegać będą na myciu pogłów, wycieraniu kurzy itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • duża dokładność, zwinność, pracowitość
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • optymizm, wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego preferowana

Oferujemy:

  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • wsparcie we wszelkich sprawach problematycznych
  • norweskiego pracodawcę – zatrudnienie bez pośredników
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

Brzeska.Ewa@onet.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 7985aa51a62906fa