do uzgodnienia NOK

Aktualna praca Norwegia na budowie w Oslo dla malarza – tynkarza

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 października 2014 03:58

Firma budowlana z Oslo zajmująca się renowacją obiektów zabytkowych zatrudni Polaka bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii jako malarz – tynkarz w budownictwie.

Stanowisko: Malarz – Tynkarz

Lokalizacja: Oslo

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca przy zadaniach wykończeniowych w budowlance.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie renowacja obiektów zabytkowych.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie między innymi za malowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz tynkowanie.

Oczekiwania:

  • wiek do 35 roku życia
  • sprawność fizyczna
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość branży budowlanej
  • brak problemów zdrowotnych
  • posiadanie aktualnych badań wysokościowych
  • swobodna zdolność obsługi telefonu, tabletów, komputerów

Oferujemy:

  • dobre zarobki godzinowe
  • zapewnione norweskie warunki umowy
  • umowa zostanie podpisana bezpośrednio z norweską firmą

Aplikacja:
Zainteresowani powyższą ofertą proszeni są o przesłanie aplikacji poprzez formularz znajdujący się na stronie: pracawnorwegii1.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-w-norwegii-malarz-tynkarz-2542064.html

ID ogłoszenia: 709544787278e9e5

2 komentarze na “Aktualna praca Norwegia na budowie w Oslo dla malarza – tynkarza”

  1. piotrekbiedronka7272@wp.pl na 10 stycznia 2015 @ 14:37

    516391068 Fachowiec Powazne.

  2. lukasdziuba na 27 sierpnia 2015 @ 13:30

    witam jestem zainteresowany oferta zajmuje sie ogolnie pracami wykonczeniowymi (sufity podwieszane, tynkowanie, bielenie itd) 514344485 lub 501875494