168 brutto/h NOK

Asker od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka odśnieżanie 2016

  • Miasto: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 18:57

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii na terenie Asker przy odśnieżaniu. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego do końca marca 2016.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Czas trwania umowy: od zaraz do marca włącznie

Lokalizacja: Asker, Norwegia

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca fizyczna polegająca na ręcznym lub maszynowym odśnieżaniu ulic, chodników lub parkingów

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • możliwość pracy na świeżym powietrzu
  • wytrzymałość fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • zdolność do pracy w grupie
  • swobodna umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych – na prośbę kierownika

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie od zaraz do końca marca
  • pracę od zaraz na norweskiej umowie czasowej
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • zapewnione odpłatne miejsce zamieszkania
  • przestojowe – wypłacane kiedy nie ma pracy

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już od 2014, 2015 roku i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków. Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2016.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem “Norwegia praca fizyczna przy odśnieżaniu 2016 – rekrutacja uzupełniająca, Asker”

ID ogłoszenia: 643568ecdbd99f10

4 komentarze na “Asker od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka odśnieżanie 2016”

  1. witam jestem zainteresowany ze szwagrem państwa ogłoszeniem prace mogę podjąć od zaraz jesteśmy osobami bez nalogow podaje nr.tel 4746243161 pozdrawiam

  2. MarekPielecki na 16 stycznia 2016 @ 19:48

    Witam, jestem zainteresowany pańska oferta pracy mój numer 783-890-763 e-mail marek.pielecki1995@gmail.com pozdrawiam .

  3. Witam .Jestem zainteresowany oferta.Mieszkam w domu we wsi.Mam 40 lat 183 sm .Prawa jazdy B ,C.
    E-mail masik.danik@gmail.com.
    Pozdrawiam.

  4. wisniewskiartur96@wp.pl na 28 stycznia 2016 @ 21:22

    Witam mam 20lat zdrowy, bez nalogów prosze o kontakt telefoniczny 690495927.Artur
    Pozdrawiam.