176 /godz. brutto NOK

Bergen oferta pracy w Norwegii na budowie stolarz – cieśla konstrukcyjny

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 02:19

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla stolarza – cieśli konstrukcyjnego na budowie w okolicach miasta Bergen. Zatrudnienie przy drewnianych konstrukcjach szkieletowych domów.

PROPURO Bemanning, norweska firma specjalizująca się w branży budowlanej, posiadająca swoją siedzibę w drugim co do wielkości mieście Norwegii – Bergen poszukuje wykwalifikowanych pracowników budowlanych dla naszego klienta.
PROPURO oferuje wynajem wykwalifikowanych pracowników wielu branż, głównie operując w sektorach budownictwa nieruchomości oraz przemysłu.
Firma składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz nieruchomości.
Od momentu powstania w 2007 roku firma notuje rozwój i dodatni bilans przychodów.
Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP, poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm, przeprowadzanie szkoleń BHP oraz regulacje dotyczące przedstawicieli pracowników do spraw bezpieczeństwa jak również reprezentantów pracowników.
Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.
Oferujemy zakwaterowanie w firmowych mieszkaniach, godziny otwarcia siedziby są ustalone tak by ułatwić kontakt pracowników z biurem.
PROPURO opiera swoja działalność na aktualnych wymogach prawnych, firma ma stabilny pozytywny wynik finansowy.

STOLARZ / CIEŚLA KONSTRUKCYJNY
Miejsce pracy: Norwegia / Bergen

OPIS STANOWISKA
• Konstrukcje budynków w szkielecie drewnianym
• Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
• Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
• Montaż okien i drzwi
• Montaż płyt gipsowo-kartonowych
• Izolacja wata lub styropianem
• Listwowanie
• Prace wykończeniowe
• Prace przy kledningu (siding)
• Dobra sprawnosc fizyczna

WYMAGANIA
• Dyplom czeladniczy w zawodzie stolarz lub udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie zawodowe
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziane doświadczenie zdobyte na kontraktach zagranicznych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

OFERUJEMY
• Pracę od zaraz
• Długie kontrakty
• Dobre wynagrodzenie według stawek norweskich
• Możliwość realizacji nadgodzin
• Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)
• Zakwaterowanie zapewnione odciągane z pensji raz w miesiącu
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne,odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci
• Możliwość regularnych wyjazdów do Polski
• Wsparcie polskojęzycznych pracowników

Osoby zaiteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:post@propuro.no
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.propuro.no gdzie znajduje się więcej informacji o naszej firmie również w języku polskim.

ID ogłoszenia: 4435710a911e8f15

1 odpowiedź na “Bergen oferta pracy w Norwegii na budowie stolarz – cieśla konstrukcyjny”

  1. Dawid Rubaszewski na 7 maja 2016 @ 16:55

    Witam.
    Mam 21 lat własnie skończyłem technikum drzewne, posiadam prawo jazdy kat.B dużą motywacje i chęć zarobienie. Brak nałogów i problemów ze zdrowiem. Oto moje dane kontaktowe:

    tel: 692 729 882
    @: dawid.rubaszewski@gmail.com

    Pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: propuro4
  • Zarejestrowany od: 15 kwietnia 2016

Inne przedmioty dodane przez propuro4

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez propuro4 »