163,20/h NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii 2022 od zaraz przy odśnieżaniu w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lutego 2022 01:57

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu powierzchni. Zatrudnienie 2022 w Lillehammer od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Odpłatne zamieszkanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Pensja: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Umowa: do ok. końca marca 2022

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy odśnieżaniu ręcznym i maszynowym różnego rodzaju skwerów, parkingów, chodników

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność, zaangażowanie, pracowitość
  • własna, dobrej jakości odzież termiczna
  • brak uzależnień
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na czas określony w oparciu o czasową umowę norweską
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • uniform służbowy
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 4300 NOK miesięcznie
  • pełny wymiar godzinowy – opcja wypracowywania nadgodzin
  • jeżeli nie będzie śniegu – inne prace fizyczne

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 2022. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5766210e27aebf4a