Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Do uzg. NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz dla par sortowanie odpadów, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2023 01:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz dla par sortowanie odpadów, Bergen

Opis

Firma recyklingowa z Bergen poszukuje od zaraz chętnych oraz pary do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów przy taśmie. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy recyklingu surowców wtórnych

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia indywidualnie

Termin: od zaraz

Opis zadań:

Aktualnie poszukujemy pracowników do wykonywania pracy fizycznej przy taśmie, która polega na sortowaniu surowców wtórnych, takich jak papier, metale i tworzywa. Warto zaznaczyć, że warunki nie są takie złe, ponieważ odpady są już wcześniej przesortowane i nie powinny być mokre, choć niestety w przypadku dużych opadów nie da się tego uniknąć.

Wymagania:

Oczekujemy od kandydatów umiejętności pracy pod presją oraz gotowości do pracy w godzinach nadliczbowych, jeśli będzie taka konieczność. Dyspozycyjność od zaraz oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego są niezbędne. Dodatkowo, wymagamy sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków, dobrej kondycji fizycznej oraz zaangażowania.

Zapewniamy:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie 3-miesięcznej, próbnej umowy norweskiej z opcją przedłużenia dla pracowników wykazujących się najlepszymi wynikami. Praca w Norwegii jest dostępna od zaraz na pełen etat. Zapewniamy ubezpieczenie oraz prawo do płatnego urlopu. Dodatkowo, oferujemy darmowe przejazdy wewnętrzne oraz zwrot nakładów finansowych w rozsądnej kwocie za podróż do Norwegii na podstawie paragonów. Zapewniamy także dodatek na pokrycie kosztów zakupu obuwia ochronnego oraz wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia. Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy, a zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu, gdzie dla par możliwe są wspólne pokoje.

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

sortowaniesurowców/11/23

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 4606545896845917

     

ilość wszystkich wyświetleń: 488, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.