od 205/h NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz dla par sortowanie odzieży używanej, Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2024 00:23
  • Wygasa: 20 dni, 4 godzin

Firma z Trondheim poszukuje od zaraz kandydatów oraz pary, grupy do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie przy sortowaniu odzieży bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie dla chętnych zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Miasto: Trondheim, Norwegia

Zarobki: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4 (lub 2 pary, grupa osób)

Zakres obowiązków:

  • Skrupulatne sortowanie różnorodnej odzieży i akcesoriów, zapewniając wysoką jakość i precyzję w procesie selekcji.
  • Wyłapywanie odzieży marek premium

Oczekiwania od kandydatów:

  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Norwegii, przejawiająca się w szybkiej relokacji.
  • Oczekiwanie solidności i precyzji w realizacji obowiązków służbowych, z naciskiem na skrupulatność.
  • Wymóg wysokiej sprawności fizycznej oraz umiejętności efektywnego zarządzania czasem, zapewniających wydajność pracy.
  • Brak nałogów, punktualność, rzetelność i elastyczność w podejściu do obowiązków.

Nasze korzyści:

  • Zapewnienie zatrudnienia z uwzględnieniem najwyższych standardów obowiązujących w Norwegii, gwarantujących stabilność zawodową.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu dla pracowników, eliminujące dodatkowe obciążenia finansowe i zapewniające komfortowy start w nowym miejscu pracy.
  • Pełne wsparcie w procesie adaptacji, obejmujące kompleksowe szkolenia oraz pomoc w kwestiach administracyjnych i związanych z przeprowadzką.
  • Zapewnienie kompleksowego ubezpieczenia zdrowotnego oraz dostępu do profesjonalnej opieki medycznej.
  • Możliwość regularnego otrzymywania zaliczek co tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży 2024. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3916622d590a46d8