23500 +zakwaterowanie NOK

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy naprawie palet w Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2020 12:04

W rejonie Ålesund od zaraz możliwa do podjęcia fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka przy naprawie drewnianych palet. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – do naprawy palet

Pensja: 23500 NOK miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Miasto: Ålesund, Norwegia

Obowiązki:

  • praca manualna przy ocenie stanu i naprawach palet drewnianych
  • osoba zatrudniona będzie używała elektronarzędzi i farb

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • zdolności manualne
  • punktualność, sumienność, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz na legalnych, norweskich warunkach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na pół roku lub dłużej
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca lipca 2020.

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz. Ze względu na obecną sytuację pandemiczną wszelkie szczegóły ustalane są bezpieczną drogą on-line.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 2835f1a55216fb79