Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

225 /h NOK

Bez języka dam pracę w Norwegii malowanie domków wakacje 2024 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2024 01:20
  • Wygasa: 14 dni, 3 godzin

Poszukuję uczniów, studentów do wakacyjnej pracy w Norwegii przy malowaniu domków. Oferta 2024 bez znajomości języka w rejonie Drammen z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Zarobki: minimum 225 NOK na godzinę pracy

Umowa: do podjęcia od zaraz do końca września bieżącego roku

Liczba miejsc: 6 (+ lista rezerwowa jeśli ktoś zrezygnuje)

Zakres obowiązków:

  • Malowanie i konserwacja drewnianych elewacji domków letniskowych.
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych.

Wymagania:

  • Brak uzależnień.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Wysoka motywacja do pracy.
  • Gotowość do pracy od zaraz do końca września 2024.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w podobnych pracach będzie atutem.
  • Preferowane grupy z własnym transportem.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Sezonowe zatrudnienie na lato 2024.
  • Umowa na warunkach norweskich.
  • Cotygodniowe wypłaty.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Ubezpieczenie kosztujące 300 NOK, potrącane z wynagrodzenia.

Jak aplikować?

Kontrakt z mojej strony był realizowany już w latach 2015-2023 i wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na rok 2024.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Malowanie domków 2024”

ID ogłoszenia: 7836647dd737dc19

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.